fbpx

Stavbyvedoucí
Náplň práce:

Jednosměnný provoz
Kontrola a dohled prací na rodinných domech  (dřevostaveb a zděných staveb)
Kontrola a dohled probíhají převážně po Moravě.

Nabízíme:
Práce na hlavní pracovní poměr
Příjemné pracovní prostředí
Zázemí stabilní společnosti
Nadprůměrné motivační ohodnocení
Výkonnostní bonus a mimořádné odměny
Stravenky

Požadujeme:
Minimální stupeň vzdělání: střední s maturitou v oboru stavební + min 2 roky praxe
Řidičský průkaz SK. B
Trestní bezúhonnost
Životopisy zasílejte na stanek@neathouses.eu nebo volejte 739 240 474.
Projektant

  • Odpovídá za komplexní vypracování projektové dokumentace díla v souladu se schváleným zadáním
  • Dle požadavků investora zabezpečuje vypracování hydrogeologického a geologického průzkumu, geodetické zaměření, měření radonu, projekty sjezdů, oplocení, kanalizace, retenční nádrže, vsakovací jímky, případně jiných požadavků
  • Objednává vypracování statického posouzení základů, vazníků, dřevěné konstrukce
  • Zabezpečuje průkaz energetické náročnosti domu
  • Komunikuje a zabezpečuje vyjádření dotčených správních orgánů a správců sítí
  • Zajišťuje vyřízení stavebního povolení případně ohlášky stavby

Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr nebo externí spolupráci na IČO.
  • Příjemné pracovní prostředí a korektní vztahy
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nadprůměrné motivační ohodnocení
  • Výkonnostní bonus a mimořádné odměny
  • Stravenky

 Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání stavebního zaměření nebo vysokoškolské
  • autorizační razítko a praxe výhodou
  • kreslení v archicadu
  • Velmi dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • Flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B
Termín nástupu: dle domluvy
Vodař

Práce pro montáž dřevostaveb a zděných staveb
Montáže probíhají převážně po Moravě

Nabízíme:
Stravenky

Požadujeme:
Minimální stupeň vzdělání: vyučen v oboru + min 2 roky praxe
Manuální zručnost