fbpx

Někteří mají to štěstí, že získali pozemek ve vyhlédnuté lokalitě a těší se na okamžik, kdy na tomto pozemku bude stát jejich vysněný dům. Naše společnost je zde proto, abychom vám celý proces usnadnili a pomohli vám dojít k vašemu cíli. Na začátek jsme pro vás připravili stručnou informaci o tom jak začít a sdělit vám, jaké jsou postupné kroky při výstavbě vašeho domu s naší společností NEAT HOUSES – dřevostavby s.r.o.

1. Vyberte si z naší široké nabídky dům zde, který splňuje vaše požadavky a představy nebo si můžete požádat o zaslání katalogu zde, případně si můžete domluvit informativní schůzku s obchodním zástupcem (tel. 605 997 060, mail: obchod@neathouses.eu) u nás v sídle společnosti (Trávnická 12, Prostějov 79601)
2. Pokud již máte představu o svém budoucím domě, je nutné posoudit zda vyhovuje podmínkám, které jsou stanovené v příslušným územním plánu. Pokud si v tomto ohledu nejste plně jisti, je vhodné podmínky dané územním plánem komunikovat se Stavebním Úřadem nebo Územním plánováním.
3. Pokud máte vybraný dům z naší nabídky, nebo máte i jinou představu o svém budoucím domě (umíme postavit dům dle vašich individuálních představ) oslovte našeho obchodního zástupce (kontakt zde) za účelem schůzky, kde vám vše vysvětlíme, seznámíme vás s celým průběhem výstavby, zodpovíme vaše dotazy k Vámi vybranému rozsahu díla (možnost hrubé stavby, stavby k dokončení nebo stavby na klíč) a dalším požadavkům. Současně vám na tomto jednání sdělíme i cenu pro Vaše rozhodnutí k případnému podpisu rezervační smlouvy a následně k podpisu vlastní smlouvy o dílo (dále jen sod).
4. V případě zájmu zabezpečíme zdarma našeho hypotéčního poradce, který Vám nastaví na optimální podmínky čerpání hypotéky. Spolupracujeme s osvědčeným výrobcem kuchyní dle vašich představ na míru, včetně její instalace a rovněž pokud budete mít zájem, můžeme doporučit výrobce kvalitního českého nábytku za přijatelné ceny.

Další postupné kroky v řešení Vašeho budoucího bydlení Vám rádi sdělíme při osobní návštěvě u nás v sídle společnosti.