fbpx

Vážení potenciální zákazníci,

jsme společnost, která má více jak patnáctiletou zkušenost s projektováním a výstavbou rodinných domů, ať již dřevostaveb či domů zděných.
Za dobu naší činnosti jsme předali do užívání našim zákazníkům téměř 300 postavených domů, které jsme dle přání zákazníka realizovali především na Moravě, ale i v Čechách. Díky spolupráci s našimi partnery společnostmi G-servis a PRODOM dokážeme nabídnout a postavit více než 1 600 typových projektů.
Ve své práci se opíráme o vlastní tým odborníků, ale i o praxí a výsledky osvědčené externí subdodavatele a dodavatele kvalitních materiálů. V silném konkurenčním prostředí upřednostňujeme a držíme své firemní zásady, které nám dávají mezi našimi zákazníky pověst důvěryhodné společnosti plnící si závazky vyplývající ze smlouvy vůči svým zákazníkům a obchodním partnerům.
O charakteru a kvalitě naší společnosti nesvědčí jen reakce našich zákazníků a reference, ale i uznání v podobě obdrženého certifikátu „prověřená společnost“, který nám byl udělen za poslední čtyři roky společností centrum výzkumu názoru klientů.
Důkazem o stabilitě a progresu naší společnosti v této době není jen to, že jsme našim zaměstnancům od nového roku 2021 zvedli mzdy v průměru o 13,1%, ale i to, že do svých řad nabíráme další zkušené zaměstnance a externí subdodavatele, tak abychom byli schopni reagovat na narůstající požadavky našich budoucích zákazníků.